Ostatní práce

 

 Mimo naší hlavní činnost realizujeme i zakázky v oblasti rekonstrukcí a designových úprav interiérů a exteriérů.  Je kladen maximální důraz na kvalitu prací a použitých materiálů s citem jak pro estetiku, tak pro praktické využití těchto prostorů.

   Naše dlouholetá spolupráce s osvědčenými partnery ze stavebnictví a elektro se promítá v našich realizacích a spokojených zákaznících.

Luxusní povrchy - benátský štuk

 Benátský štuk je malířská a štukatérská dekorativní technika pocházející ze starověkého Říma. Vyznačuje se vysoce lesklým a hladkým povrchem s více či méně výrazným mramorováním. Moderní materiály dávají však benátskému štuku přednosti, jako je vysoká odolnost proti zašpinění, omyvatelnost a schopnost provádět štuky od bílé až po ty téměř nejtmavší odstíny. Díky svému luxusnímu vzhledu je v dnešní době architekty často používán jako finální povrchová úprava stěn interiérů hotelů, bank, barů, prodejen, kadeřnictví, koupelen, schodišť a chodeb, prostě všude, kde chce všední  interiér  povýšit  na  exkluzivně  vypadající  prostory.

 AURUM

Fantazii se meze nekladou

 Benátský štuk je aplikován přísnou technikou, která se musí při štukování dodržovat. Každý podklad je nezbytné přetmelit jemným tmelem. Jakmile tmel zaschne, nejlépe na druhý den, plocha musí být vybroušena. Nová štuková omítka musí vyzrávat minimálně jeden týden. Je-li podklad dokonale připraven, pak se aplikuje jedna podkladní vrstva barevného štuku. Po zaschnutí se tato vrstva opět brousí, nejlépe na druhý den. Aby bylo dosaženo dekorativního vzhledu benátského štuku, musí být  nanesena finální vrstva, která se před zaschnutím leští . Dochází tak vykreslení efektů a benátský štuk získá svůj lesk a kouzlo.   

stucco decor

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo nám přímo Napište Váš požadavek

stucco color

VYBRALI JSME:

INTERIÉR

DEKORATIVNÍ ŠTUKY

Nabídka jedinečných a originálních úprav stěn od italského výrobce Oikos.
prestižní dekorativní techniky pro vytvoření luxusních povrchú, které vyžadují zkušenost aplikátora.

ORIGINÁLNÍ DESIGN MAXIMÁLNÍ ODOLNOST

BENÁTSKÉ ŠTUKY
Benácký štuk / AUREUM /
stucco decco.JPG

Aktuální informace